Strefa studenta

Praktyki

Zapraszamy studentów wszystkich kierunków do odbycia praktyk i staży w CUK!

„Praktyki w firmie CUK Ubezpieczenia prowadzone są w bardzo przyjaznej atmosferze. Z pewnością nie są to stereotypowe praktyki, gdzie obowiązkiem studenta jest parzenie kawy. Dzięki praktykom w CUK Ubezpieczenia miałam okazję obserwować, ale i również uczestniczyć w pracy osób odpowiedzialnych za Human Resources. Dział HR umożliwił mi przede wszystkim poznanie procesów rekrutacyjnych, ale i struktury firmy. Praktyki w firmie CUK Ubezpieczenia to czysta przyjemność.”

Ola, studentka lingwistyki

Staże

„Podobno stażysta stara się bardziej, bo ma świadomość, ze może zostać na dłużej lub na stałe. Ale jest to również szansa na sprawdzenie samego siebie, czy w takim środowisku, w takiej firmie, o takiej kulturze organizacyjnej, w takiej branży czy sektorze czujemy się dobrze i czy tam chcemy rozwijać naszą karierę zawodową. Projekt Jesteśmy aktywni – działamy dał mi szansę, na odbycie ciekawego stażu w renomowanej Firmie, gdzie o zatrudnieniu mogłabym tylko marzyć. Staż pomógł mi zdobyć doświadczenie zawodowe oraz poznać zalety pracy w dynamicznym i ambitnym zespole, okres 6 miesięcy minął w mgnieniu oka, otrzymałam propozycję pracy na pełen etat, co jest dla mnie dużą motywacją.”

Iza, Dział Szkoleń i Wsparcia Sprzedaży

Szkolenia

Wychodząc naprzeciw młodym, otwartym na rozwój studentom organizujemy bezpłatne warsztaty i szkolenia.

Przeprowadzamy warsztaty z tematyki:

  • Oszałamiające wystąpienia publiczne
  • Tajniki efektywnej obsługi klienta
  • Skuteczna komunikacja
  • Na co rekruter zwraca uwagę? – rekrutacja w CUK Ubezpieczenia

„Do CUK Ubezpieczenia trafiłem dzięki ich programowi Dzielimy się doświadczeniem, czyli bezpłatnym warsztatom organizowanym dla studentów
na największych Uniwersytetach w Polsce. Przez Biuro Karier Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu zapisałem się na takie warsztaty z wystąpień publicznych zorganizowanych w CUK. Interesuję się rozwojem osobistym, dlatego z nich skorzystałem. Spędziłem miło dzień na ćwiczeniu swoich umiejętności. Po warsztatach zostałem zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną, dzięki której tydzień później zostałem przyjęty do Działu szkoleniowego.
A później trafiłem do Działu IT.

Opłaca się mieć swoje zainteresowania, które całkiem przypadkowo mogą zaprowadzić Cię gdzieś dalej!”

Radek, Dział IT