Proces rekrutacji

Przybliżymy Ci standardowy proces rekrutacji, który składa się z czterech etapów. Niemniej jednak, każde stanowisko w zależności od swojej specyfiki determinuje odmienne wymagania. Z tej przyczyny proces rekrutacji może się nieznacznie różnić.
 
1 rozmowa telefonicznaWyślij do nas Swoją aplikację. Dostaniesz informację, że Twoje CV do nas wpłynęło. Zapoznamy się z Twoją aplikacją. Jeśli Twoje kompetencje będą zgodne z naszymi oczekiwaniami na dane stanowisko, zadzwonimy do Ciebie i zadamy kilka pytań, żeby lepiej Ciebie poznać.
 
2 rozmowa kwalifikacyjnaJeżeli po rozmowie telefonicznej wspólnie stwierdzimy, że chcemy dać sobie szansę, zaprosimy Ciebie do oddziału na rozmowę kwalifikacyjną.
3 zadanie do wykonaniaPowiadomimy Ciebie o wyniku rozmowy. Jeśli jesteś osobą, której szukamy otrzymasz zaproszenie na kolejny etap, podczas którego będziesz miał możliwość zaprezentowania Twoich kompetencji w przygotowanych przez nas zadaniach. 4 powiadomienie o wynikuDzięki temu etapowi poznasz bliżej naszą firmę, osoby, które w niej pracują
i specyfikę pracy na stanowisku, na które aplikujesz. O tym jak postrzegamy Twoje kompetencje powiadomimy Ciebie telefonicznie.
 
Gdy zdecydujemy się powierzyć Tobie stanowisko, na które aplikujesz złożymy Tobie propozycję pracy i przedstawimy warunki zatrudnienia. Twoja decyzja na „tak!” spowoduje, że uruchomimy wszystkie działania, by przygotować się na przyjęcie Ciebie do zespołu.