Dyrektor Zarządzający Sprzedażą

CUK Ubezpieczenia, wiodący w Polsce dystrybutor ubezpieczeń oferujący produkty ponad 30 Towarzystw Ubezpieczeniowych. Firma funkcjonuje od 19 lat będąc technologicznym i jakościowym liderem branży. Multiagencja działa poprzez różne kanały dotarcia do Klienta i prowadzi sprzedaż poprzez sieć 330 Placówek własnych i franczyzowych, 300 punktów partnerskich, własne Contact Center oraz kanały online. Misją firmy jest kreowanie przyjaznego dla Klienta świata ubezpieczeń. Potwierdzeniem tego są nagrody, które otrzymaliśmy, m.in.: Godło Firma Przyjazna Klientowi, Godło Najwyższa Jakość Quality International oraz Godło Jakość Roku w kategorii Usługa Roku. W naszej firmie najważniejsi są ludzie, którzy z nami pracują i wartości, jakie wnoszą. W codziennej pracy stawiamy na bezpośrednią komunikację, przyjacielskie relacje, poszukiwanie skutecznych rozwiązań oraz nabywanie nowych umiejętności.

Twoje zadania:

  • współpraca z Zarządem w obszarze tworzenia strategii sprzedaży i rozwoju sieci
  • odpowiedzialność za osiągane wyniki, parametry i strukturę sprzedaży oraz realizację standardów obsługi Klienta
  • zarządzanie zespołem Menadżerów
  • diagnozowanie obszarów do poprawy i wprowadzanie rozwiązań mających na celu ich eliminację
  • poszukiwanie szans biznesowych, usprawnianie istniejących procesów i maksymalizacja osiąganych efektów
  • analiza i monitoring danych oraz umiejętność wyciągania na ich podstawie wniosków oraz wdrażania zmian
  • reprezentowanie firmy, nawiązywanie i utrzymywanie relacji z Partnerami biznesowymi

Oferujemy Tobie:

  • pracę w szybko rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji, będącej liderem w branży multiagencji ubezpieczeniowych w kraju
  • wysokie i decyzyjne stanowisko w strukturach firmy
  • atrakcyjny system wynagradzania
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę lub innej preferowanej formie
  • samochód, laptop, telefon służbowy i dodatkowe pakiety pozapłacowe

Jeśli:

  • masz na swoim koncie liczne sukcesy związane z realizacją strategii sprzedaży i celów biznesowych
  • określiłbyś siebie jako Stratega, konsekwentnie zmierzającego do celu
  • masz charyzmę naturalnego Lidera, mającego doświadczenie w zarządzaniu zespołem Menadżerów
  • największą satysfakcję dają Ci stawiane przed Tobą wyzwania i kolejne, zrealizowane cele
  • potrafisz analizować dane i wyciągać wnioski
  • przyjmujesz zmiany z dużą otwartością
  • posiadasz wyższe wykształcenie
  • posiadasz prawo jazdy kat. B

Dołącz do najlepszych i aplikuj!

Prześlij swoje CV na adres: praca@cuk.pl
z podaniem nazwy stanowiska w tytule maila.
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli, znajdującej się poniżej.

Informujemy, że CV bez poniższej klauzuli nie będą rozpatrywane.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu obecnej i przyszłej rekrutacji przez CUK Ubezpieczenie Sp. z o. o. Sp. k. z siedzibą w Toruniu (kod pocztowy: 87-100), ul. Grudziądzka 107,  zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych o ochronie danych).”

Administratorem Pana/-i danych jest CUK Ubezpieczenia sp. z o. o. sp. k. z siedzibą w Toruniu (kod pocztowy: 87-100), ul. Grudziądzka 107. Szczegółowe informacje nt. przetwarzania danych osobowych znajdzie Pan/-i pod adresem: https://cuk.pl/regulamin/rodo-rekrutacja.pdf